Panorama Berlin – relacja

Panorama Berlin – relacja

…czyli zagraniczny debiut INKRU w mocno influencerskim wydarzeniu świata mody.

Za górami, za lasami, a dokładniej rzecz ujmując w Berlinie, taka oto rzecz się miała. Miasto przeżywało w tym czasie istne oblężenie łasuchów najnowszych trendów, jako że imprez towarzyszących Fashion Week Berlin Mercedes-Benz było jeszcze kilka, dosyć zróżnicowanych pod kątem klienta docelowego. Na Panoramę zostaliśmy zaproszeni wraz z trzema zaprzyjaźnionymi markami autorskich torebek (AGNESS WESS, PIRA, JOANNA KRUCZEK). Każdemu, komu nie jest obojętne co trzyma pod ręką – polecam przyjrzeć się ich ofercie w wolnej chwili. To są fajne polskie marki.

agness wess pira inkru joanna kruczek

Ponad 800 kolekcji odzieżowych marek na obszarze 45.000 m², a w praktyce aż 9 hali tematycznych do zwiedzania. Czy dało się zobaczyć całość za jednym zamachem? Nie, rzecz jasna nie ma szans bez oczo-fiksu. Najbardziej przepadliśmy w hali z obuwiem. I nic już tego raczej nie zmieni. A kto wie, może nawet wyjdzie na dobre, bo coś czujemy, że nasza biżuteria będzie doskonale pasowała do nadchodzących tendencji, czyli mieniących się tytanowo akcentów skórzanych na butach i torebkach. Nasze sokole oko wypatrzyło, tu i ówdzie, subtelne błękity i śliwkowe tłoczenia, potencjalnie fajne do zestawienia z biżuterią. Wkrótce na stronie znajdą Państwo ozdoby w formie klipsów do samodzielnego upiększania ubrań i dodatków.

panorama_calosc

Panorama Berlin silnie akcentowała obecność marek sektora premium, korzystających w swoich projektach z materiałów najwyższej jakości, co jest bardzo bliskie naszemu podejściu. Żeby nie było zbytnio „ą i ę” dodam, że do rękawów eleganckich koszul z jedwabiu z jeszcze większą energią doszywa się wstawki od bluz dresowych. Utrzymuje się również tendencja na luksusowe łachmany, które ja jako osoba lubiąca życie wśród morszczynu i mchu, szczególnie doceniam. Lubię.

Podczas targów mieliśmy przyjemność zaprezentować biżuterię ścienną z tytanowych, ręcznie wykańczanych płytek. Pełna prezentacja produktu odbędzie się podczas najbliższych targów 4 Design Days w katowickim Spodku.

inkru

Słowem podsumowania. Wracaliśmy w dniu kiedy nad Europą szalał orkan Friederika i zwiewał ze swojej drogi wszystko, co mógł. Na szczęście nie wywiał z naszych głów natchnienia, kontaktów biznesowych i wielkiego apetytu na doskonalenie INKRU.

Szanowni Państwo, dziękujemy za uwagę i do zobaczenia na kolejnych targach. Tym razem zapraszamy do Katowic na 4DD do MCK
i Spodka w terminie 15-18 lutego.

foto i tekst: Marcelina Moretta

No Comments

Post A Comment