Osobliwy Design

Proces powstawania eklektycznych koncepcji INKRU ma swoje źródło w podróżach do głębi pasjonującej historii designu. Meble wyróżniające się klasycznym wzornictwem nawiązują do delikatnego stylu rococo i angielskiego chippendale. Mosiężne, kabriolowe nóżki zdobione motywami roślinnymi stały się inspiracją do zreinterpretowania ich formy w postaci geometrycznych wzorów na powierzchni blatu. Całość stanowi zwartą i harmonijną kompozycję akcentującą to gdzie kończy się dawne, a zaczyna nowe.

Linia mebli o nowoczesnym charakterze czerpie również z dorobku wcześniejszych epok. Geometryczne nogi tytanowe powstały w wyniku inspiracji renesansowym boniowaniem o wyrazistym diamentowym „szlifie”. Można tu znaleźć również odwołania do metalowych modułów występujących na modernistycznych elewacjach.

Każdy mebel INKRU stanowi unikat, jest sygnowany po spodniej stronie i posiada dołączone etykiety dokumentujące jego unikalną historię.

Biżuteria INKRU to artystyczna, ręcznie wykonana biżuteria składająca się z prostych modułów, które można dowolnie ze sobą zestawiać lub pojedynczych elementów, stanowiących odrębną całość.

Surowe kształty, gładkie i szorstkie faktury, różnorodność form i rozmiarów, a także duża dowolność w kreowaniu zestawów pozwala na indywidualny wybór biżuterii pod konkretne stylizacje.

EPSON scanner image

Autorskie, wyraziste pomysły czynią z INKRU wyjątkową markę biżuterii.

Tradycyjne Techniki Zdobnicze Szlachetne Materiały Legenda