Naszyjnik | Sunset Blink

Naszyjnik | Sunset Blink

EPSON scanner image

Ultra lekki medalion wykonany w całości z anodowanego tytanu, ręcznie grawerowany. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni, wykazuje właściwości holograficzne. Kolor dominujący: róż

Średnica: około 70 mm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj podobną biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT.

Konserwacja takiej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal ciepła wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań. Należy unikać zarysowania powierzchni.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

 

 

 

 

No Comments

Post A Comment