Kolia Modułowa | Baltic Wave

Kolia Modułowa | Baltic Wave

balticwavedd

Naszyjnik modułowy INKRU Baltic Wave to minimalistyczna, niezwykle lekka kompozycja zawieszek wykonanych z czystego tytanu.

Każdy element został poddany anodowaniu. Pięknie mieni się na szyi, emanując odcieniami błękitu i zieleni.

Bazę naszyjnika stanowi skóra naturalna o profilu okrągłym z minimalistyczne zapięciem na wcisk. Otwór montażowy zawieszki jest jednak na tyle duży, że z łatwością można zawiesić ozdobę na własnym naszyjniku (przykład ze srebrnym łańcuszkiem na zdjęciu).

min. długość zawieszki: 6 cm

max. długość zawieszki: 11 cm

max. szerokość zawieszki: 0,8 cm

długość skórzanego naszyjnika: 45 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT

Konserwacja tytanowej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do specjalistycznej pielęgnacji. Wystarczy przemyć metal wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań. Na zmianę koloru reagują przeważnie fiolety, brązy i błękity. Stonowany kolor zawsze wraca do swojej intensywnej postaci po przemyciu i wypolerowaniu. Należy unikać zarysowań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

No Comments

Post A Comment