Bransoletka | Etchings On The Water

Bransoletka | Etchings On The Water

etched

Bransoletka Etchings On The Water to ręcznie wykonana, niewielka tytanowa ozdoba na rękę. Mieniącą się odcieniami jasnego błękitu i turkusu. Wyszlifowana w różnych kierunkach tak, by uzyskać zróżnicowaną powierzchnię, ozdobiona ręcznym grawerem z motywem paproci.

Długość bransoletki: do ustalenia z klientem

Szerokość bransoletki: ok.3,5 cm

Sprawdź dostępność w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę) poprzez zakładkę KONTAKT

Biżuteria tytanowa INKRU odznacza się stosunkowo dużą wytrzymałością, plastycznością – bransoletki, bangle, itp. można dostosować do indywidualnej budowy, czyli ukształtować, dogiąć i założyć na rękę lub nogę. Należy jednak unikać zbyt częstego i nadmiernego wyginania metalu oraz zarysowań powierzchni. Konserwacja takiej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal ciepła wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

No Comments

Post A Comment