Bransoletka | Irregular Saphire

Bransoletka | Irregular Saphire

irregular_saphire

Bransoletka Irregular Saphire to ręcznie wykonana ozdoba na rękę o nieregularnym kształcie. Przeskalowany klejnot, mieniący się odcieniami błękitu i ultramaryny. Wyszlifowany w różnych kierunkach tak, by uzyskać zróżnicowaną powierzchnię i ozdobiony motywem paproci. Doskonały dodatek do monokolorowych stylizacji.

Długość bransoletki: 7 cm

Szerokość bransoletki: 11,5 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT

Biżuteria tytanowa INKRU odznacza się dużą wytrzymałością, plastycznością – bransoletki, bangle, itp. można dostosować do indywidualnej budowy, czyli ukształtować, dogiąć i założyć na rękę lub nogę. Należy jednak unikać zbyt częstego i nadmiernego wyginania metalu oraz zarysowań powierzchni. Konserwacja takiej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal ciepła wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

No Comments

Post A Comment