Diadem | Oracular Fern

Diadem | Oracular Fern

 diadem_oracular_fern_b

Diadem Oracular Fern to tytanowa ozdoba włosów o nieregularnym, szpiczastym kształcie. Powierzchnia metalu została anodowana na głęboki fioletowy kolor i ozdobiona ręcznie grawerowanym motywem paproci. Doskonały dodatek do wyjątkowych kreacji wieczorowych, kostiumów kąpielowych, przetartych jeansów. Unikat na rynku.

Diadem wykonuję w oparciu o nadesłane przez klienta wymiary.

Wysokość diademu: 13 cm

Szerokość : około 40 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie poprzez zakładkę KONTAKT

Konserwacja tytanowej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

No Comments

Post A Comment