Diadem | Tytania

Diadem | Tytania

darkprincess

Diadem Tytania wykonywany jest ręcznie, wyłącznie na zamówienie. Niedyskretna ozdoba włosów o nieregularnym, geometrycznym kształcie. Przeskalowany klejnot, mieniący się odcieniami błękitu, fioletu i ultramaryny. Wyszlifowany w różnych kierunkach tak, by uzyskać zróżnicowaną powierzchnię. Doskonały dodatek do wyjątkowych kreacji wieczorowych, kostiumów kąpielowych. Unikat na rynku.

Diadem wykonuję w oparciu o nadesłane przez klienta wymiary.

Wysokość diademu: 13 cm

Szerokość : około 40 cm

Wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę) poprzez zakładkę KONTAKT

Konserwacja tytanowej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

No Comments

Post A Comment