Mucha Męska | Amethyst Diamond Buzz

Mucha Męska | Amethyst Diamond Buzz

Tytanowy rarytas dla panów! Ręcznie wykonana mucha o nieregularnym, geometrycznym kształcie. Przeskalowany klejnot, mieniący się odcieniami fioletu i ultramaryny. Wyszlifowany w różnych kierunkach tak, by uzyskać zróżnicowaną powierzchnię.

Baza muchy i jej długość do uzgodnienia.

Długość muchy: 4 cm

Szerokość muchy: 11,5 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT.

Konserwacja tytanowej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

 

No Comments

Post A Comment