Naszyjnik | Crystal Elixir

Naszyjnik | Crystal Elixir

crystal_b_s

Naszyjnik Crystal Elixir to ręcznie wykonana, subtelna biżuteria z zawieszką o nieregularnym, geometrycznym kształcie. Przeskalowany klejnot, mieniący się odcieniami opalizującego różu. Wyszlifowany w różnych kierunkach tak, by uzyskać zróżnicowaną powierzchnię. Ozdobiony ręcznym grawerunkiem z motywem paproci. Doskonały dodatek do monokolorowych stylizacji, piękna ozdoba szyi.

Baza naszyjnika to skóra naturalna (profil okrągły) wykończona metalowym zapięciem na wcisk.  Otwór montażowy zawieszki jest na tyle duży, że z łatwością można zawiesić ozdobę na własnym naszyjniku.

Długość zawieszki: 7 cm

Szerokość : 8 cm

długość skórzanego naszyjnika (kolor czarny): 45 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT.

Konserwacja tytanowej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

No Comments

Post A Comment