Naszyjnik | Fall Of Sun

Naszyjnik | Fall Of Sun

fall

Nie jest to złoto, choć się świeci. Fall of Sun jest medalionem-obrazem inspirowanym malarstwem abstrakcyjnym Marka Rothko.

Ultra lekka zawieszka została wykonana w całości z anodowanego tytanu. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni, wykazuje właściwości holograficzne. Kolor dominujący: złoty, różowy

Bazę naszyjnika stanowi skóra naturalna o profilu okrągłym z minimalistyczne zapięciem na wcisk. Otwór montażowy zawieszki jest jednak na tyle duży, że z łatwością można zawiesić ozdobę na własnym naszyjniku (przykład ze srebrnym łańcuszkiem na zdjęciu).

min. długość zawieszki: 6 cm

max. długość zawieszki: 11 cm

max. szerokość zawieszki: 0,8 cm

długość skórzanego naszyjnika: 45 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj podobną biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT

Konserwacja tytanowej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do specjalistycznej pielęgnacji. Wystarczy przemyć metal wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań. Na zmianę koloru reagują przeważnie fiolety, brązy i błękity. Stonowany kolor zawsze wraca do swojej intensywnej postaci po przemyciu i wypolerowaniu. Należy unikać zarysowań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

 

No Comments

Post A Comment