Naszyjnik | Mystic Fern

Naszyjnik | Mystic Fern

Bardzo lekki medalion wykonany w całości z anodowanego tytanu, ręcznie grawerowany. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni, wykazuje właściwości holograficzne. Kolor dominujący: fiolet

Baza naszyjnika to skóra naturalna (profil okrągły) wykończona metalowym zapięciem na wcisk. Otwór zawieszki jest jednak na tyle duży, że spokojnie można zawiesić medalion na własnym naszyjniku.

Długość naszyjnika: standardowa 45 cm

Długość zawieszki: 4 cm

Szerokość zawieszki: 4 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT

Konserwacja takiej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal ciepła wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

 

No Comments

Post A Comment