Naszyjnik | Ocean Garden

Naszyjnik | Ocean Garden

diamonds

Naszyjnik Ocean Garden to ręcznie wykonana, okazała biżuteria z okrągłym medalionem. Przeskalowany klejnot, mieniący się odcieniami jasnego błękitu. Wyszlifowany w różnych kierunkach tak, by uzyskać zróżnicowaną powierzchnię. Doskonały dodatek do monokolorowych stylizacji, piękna ozdoba szyi.

Baza naszyjnika to skóra naturalna (profil okrągły) wykończona metalowym zapięciem na wcisk. Otwór montażowy zawieszki jest na tyle duży, że z łatwością można zawiesić ozdobę na własnym naszyjniku.

Średnica zawieszki: 5,5 cm

długość skórzanego naszyjnika (kolor czarny): 45 cm

Sprawdź dostępność produktu w sklepie na ALLEGRO lub wykonaj biżuterię na zamówienie (bez wpływu na cenę). Wszelkie pytania kieruj do mnie przez zakładkę KONTAKT.

Konserwacja tytanowej biżuterii jest bardzo prosta. Nie trzeba zaopatrywać się w środki do pielęgnacji biżuterii, wystarczy przemyć metal wodą z mydłem, osuszyć i delikatnie wypolerować, aby wydobyć blask i intensywność kolorów. Można też nie przemywać i postawić na stonowane kolory – w zależności od upodobań.

Tytan to cenny metal naturalny o imponujących właściwościach. Jest bardzo twardy i wytrzymały przy stosunkowo dużej lekkości (około 45% lżejszy od stali). Nie koroduje, jest odporny na promienie UV, słoną oraz chlorowaną wodę i co ważne jest hipoalergiczny. Choć wymagający w obróbce, świetnie sprawdza się w charakterze biżuterii.

No Comments

Post A Comment