O nas

Marcelina - projektantka biżuterii artystycznej.

Marcelina Nicz

Twórczość Marceliny wykracza poza malarstwo sztalugowe. Projektuje i własnoręcznie wykonuje tytanową biżuterię oraz inkrustowane meble, stale opracowując nowe techniki twórcze.

W ramach higieny umysłowej tworzy kolaże cyfrowe: zestawiając współczesne sprzęty AGD, ze wspaniałymi zwierzętami z Internetu i dziwnymi dziećmi z renesansowych obrazów. Tło akcji przeważnie stanowią obrazy klasycznych mistrzów malarstwa.

Jest absolwentką studiów I stopnia na kierunku Architektura Wnętrz (Politechnika Śląska) oraz pracowni malarstwa i rysunku UFFO pod kierunkiem Jerzego Patraszewskiego. Od 2015 roku prowadzi autorską pracownię biżuterii w Gliwicach.

Maciej - Człowiek wielu talentów

Maciej Dudek

Maciej Dudek to człowiek wielu talentów, zainteresowań i osobliwego usposobienia. Potrafi wykonać węzły marynarskie przydatne w biżuterii, czego nie umie Marcelina, jak również upiec kurczaka za pomocą przyrządów optycznych w dzikim terenie.

Z powodzeniem wykuwa w tytanie skomplikowane kształty i otwory. Maciej posiada nie tylko zdolności twórcze, ale i gust. Z wdziękiem i taktem przedwojennego subiekta doradzi jak dobrać biżuterię do twojej urody.