Z powodu COVID-19 i odwołania wszystkich targów branżowych zapewniamy bezpłatną dostawę naszych produktów do 30.06.2020!

Blog Inkru

INKRU NA KTW FASHIONWEEK 2019!

Jako i my mieliśmy swój udział w ważnym wydarzeniu modowym. Biżuteria INKRU błysnęła na jednym z pokazów w ramach KTW Fashionweek 2019. Ze względu na swój maksymalistyczny charakter dobrze wpisała się w niekonwencjonalne stylizacje kooperatywy Odio x Cincio. Trzecia już z kolei, tegoroczna edycja wydarzenia miała miejsce 10 -13 października 2019 w katowickiej Fabryce Porcelany, pod hasłem „Mentors & New Gen. now”. Motywy przewodnie prezentowanych kolekcji to ważne w dzisiejszym świecie pojęcia takie jak ekologia, zrównoważona moda, nowe technologie, jakość, rzemiosło i czerpanie z tradycji pokoleń. Nasza marka również wpisuje się w tą filozofię. To co robimy, bez skrępowania można nazwać nowoczesnym kowalstwem artystycznym. Do tego gromadzimy w skrytkach wszystkie niewykorzystane elementy z tytanu, by użyć je w nowych projektach,...

Czytaj dalej


758 Jarmark Św.Dominika

Stara już jestem. 758 raz oglądam zmagania drobnych handlarzy ulicznych w sercu Gdańska. Kiedyś to wszystko służyło kuszeniu wiernych do udziału w nabożeństwach, dzięki którym otrzymywali atrakcyjny pakiet stu dni zwolnienia z czyśćca.

Czytaj dalej